ՀՀ Ազգային ժողովը հունվարի 20-ին քննարկել է Հեռուստատեսության եւ ռադիոյի հանձնաժողովի անդամի ընտրության հարցը: Այդ պաշտոնում ընտրելու համար ԱԺ գիտության, կրթության, մշակույթի, սփյուռքի, երիտասարդության եւ սպորտի հարցերի մշտական հանձնաժողովն առաջարկել է «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության կողմից առաջադրված Արթուր Մանուկյանի թեկնածությունը:
Արթուր Մանուկյանի կենսագրությունն ու աշխատանքային բազմափորձ ուղին ներկայացրել է «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր  Թագուհի Ղազարյանը: Արթուր Մանուկյանը ծնվել է 1970 թվականին, նա  մասնագիտությամբ ռեժիսոր է, երաժիշտ,  թատրոնի եւ  կինոյի արտիստ, եղել է ԱԺ պատգամավոր:

On January 20, the RA National Assembly debated the issue of the election of the member of the Commission on TV and Radio. The NA Standing Committee on Science, Education, Culture, Diaspora, Youth and Sport proposed Artur Manukyan’s candidacy nominated by the Civil Contract Faction to be elected for the post.
The deputy of the Civil Contract Faction Taguhi Ghazaryan presented Artur Manukyan’s biography and the experienced work path. Artur Manukyan was born in 1970. He is a director by profession, a musician and a theatre and movie actor. He was also the NA deputy.